Vše co potřebujete vědět

CitySecurity

Historie

Naše firma byla založena v roce 1993. Firma byla zpočátku orientována na opravy a servis původních technologii kuželen a bowlingů a dodávky doplňků pro kuželky, bowling a kuželkáře.

Historie

Z důvodu poptávky po kvalitní, spolehlivé a domácí elektroniky a technologie byla naší firmou vyvinuta nová mikroprocesorem řízená technologie kuželen a bowlingů (nejprve kuželen a později bowlingů).

Postupem času byly vyvinuty nové technologie pro lepší řízení a zpřehlednění výsledků pomocí systému Domácí- Hosté pro kuželny.

Dále byl vyvinut systém pro zobrazení jmen hráčů a názvů družstev tzv. systém maticových displejů.

Později přibyl systém zobrazování výsledků nad jednotlivými drahami, centrální zobrazení tzv. Výsledková tabule pomocí projektorů, zpětných projektorů, průmyslových zobrazovacích displejů, širokoúhlých televizí/monitorů.

Z důvodu vyšší poptávky po kvalitnějších, spolehlivějších zařízení s dlouhou životností a nízkou cenou náhradních dílů, firma zařadila do výrobního programu zásobníky koulí, vystřelovače koulí a další zařízení z dílny svého vývojového oddělení.

Roku 2007 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným.

Od roku 2012 firma vyrábí, dodává, montuje a servisuje nové systémy vyznačující se ještě větší kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností značky CITYBOWLING.